Keresés

Részletes keresés

M6TTL Creative Commons License 2002-11-05 16:59:12 148
Nincs 39 mm-es :-(((
A hozzászólás:
MoJo2 Creative Commons License 2002-11-05 16:55:54 147
Vegyél 1db hamát olcsóért.
Előzmény:
M6TTL Creative Commons License 2002-11-05 16:25:16 146
Egy kérdésem lenne. Kacérkodom a gondolattal, hogy egy lágyító szűrőt beszerzek, de az igazán minőségi darabok ára (pl. Zeiss Softar I-II., 50 eFt) azért eléggé mellbevágó. Filmes barátaim gyakran alkalmazzák a harisnyás módszert és az objektív (no inkább a szűrők) zsírozását.

Próbálkoztatok már ilyennel? Mik a tapasztalatok?

A zsírozás eléggé brutálisnak tűnik nekem, csak a próba kedvéért nem szívessen gányolnám össze a Leica és B+W szűrőimet, de ha tuti a dolog, akkor kipróbálnám.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!