|
|
|
|
 |
M6TTL
2002-11-05 16:59:12
|
148
|
| Nincs 39 mm-es :-((( |
|
A hozzászólás:
 |
MoJo2
2002-11-05 16:55:54
|
147
|
| Vegyél 1db hamát olcsóért. |
|
Előzmény:
 |
M6TTL
2002-11-05 16:25:16
|
146
|
Egy kérdésem lenne. Kacérkodom a gondolattal, hogy egy lágyító szűrőt beszerzek, de az igazán minőségi darabok ára (pl. Zeiss Softar I-II., 50 eFt) azért eléggé mellbevágó. Filmes barátaim gyakran alkalmazzák a harisnyás módszert és az objektív (no inkább a szűrők) zsírozását.
Próbálkoztatok már ilyennel? Mik a tapasztalatok?
A zsírozás eléggé brutálisnak tűnik nekem, csak a próba kedvéért nem szívessen gányolnám össze a Leica és B+W szűrőimet, de ha tuti a dolog, akkor kipróbálnám. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|