Keresés

Részletes keresés

Graff Creative Commons License 2002-11-05 10:18:17 6
Mi az a +100 liter?! az árban megegyezünk...

Hogy miért hagyok fel vele?! Mert szeretnék papagájt tartani és a hely kell neki + akkor nem lesz idôm mindkettôre. Szóval ez az ok.

A hozzászólás:
ZiTuS Creative Commons License 2002-11-05 08:03:56 5
Ööö... hát engem max 200 literes érdekelne, csak régebben láttam a képeidet, az akváriumod és a gyönyörű diszkoszaidat, és nem értem, miért akarod abbahagyni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!