Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
HoKr Creative Commons License 2002-11-04 22:42:20 13
Szomoru, hogy annyira elveszi az eszedet a szittyasag, hogy meg a regeszetnek sem hiszel :). Csak azert jarok a polforumra, hogy elrettento peldakat lassak az elvakultsag teren :).
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 1999-11-12 00:52:26 -
Epp most megy a Szent-Koronarol egy kis vita a TV2-on, meghivtak Fodor Gabort is, a mar ezerszer leszerepelt szerencstlent (mint hozzaertot), de nem is ez a lenyeges, hanem a kovetkezo. A riport alatt a kepernyo aljan idezetek scrolloznak, kozuluk a legnagyobb hazugsag:

" Istvant (sic!) nem a Szent-koronaval koronaztak meg, mert az joval utana keszult - Lovag Zsuzsanna az Iparmuveszeti muzeumtol"

Az egyszeri ember meg nezi ezt a formedvenyt es elhiszi a hazugsagot. Csomor Lajost pedig az also tagozatban kene oktatni, de helyette az van a NAT-ban, hogy keress finnugor szavakat a nyelvunkben.......ehhhhh.

Gurg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!