|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
BoGar
2002-11-04 22:34:07
|
10
|
| Gurg, tudod te, hogy mikor készült a magyar Szent Korona? |
|
Előzmény:
 |
Gurg
1999-11-12 00:52:26
|
-
|
Epp most megy a Szent-Koronarol egy kis vita a TV2-on, meghivtak Fodor Gabort is, a mar ezerszer leszerepelt szerencstlent (mint hozzaertot), de nem is ez a lenyeges, hanem a kovetkezo. A riport alatt a kepernyo aljan idezetek scrolloznak, kozuluk a legnagyobb hazugsag:
" Istvant (sic!) nem a Szent-koronaval koronaztak meg, mert az joval utana keszult - Lovag Zsuzsanna az Iparmuveszeti muzeumtol"
Az egyszeri ember meg nezi ezt a formedvenyt es elhiszi a hazugsagot. Csomor Lajost pedig az also tagozatban kene oktatni, de helyette az van a NAT-ban, hogy keress finnugor szavakat a nyelvunkben.......ehhhhh.
Gurg |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|