|
|
|
|
 |
Demim úr
2002-11-04 16:43:08
|
2
|
| van már ilyen topic, vazze! |
|
 |
kis pimasz
2002-11-04 16:41:07
|
1
|
| Az, hogy be vagy szűkülve, de rendesen. |
|
 |
JajjdeJo
2002-11-04 16:39:53
|
0
|
Eftaska!
az nem Medgyessi, hanem Medgyessy.
Most akkor hogy is nezne ki az legujabb cimer? |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2002-11-04 16:36:34
|
-
|
| A jobboldal, közelebbről az MDF egyesíteni akarja a magyar címert a jelengleg hivatalos háromsávos címertelen magyar zászlóval. Az így kapott zászló lenne Magyarpország új hivatalos zászlaja. (mellékesen Medgyessi is erre a zászlóra tette esküjét, holott nem is Magyarország hivatalos zászlaja). Demagóg politikai fogás/kommunista zászló eltávolítása. Mi a véleményetek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|