Keresés

Részletes keresés

Demim úr Creative Commons License 2002-11-04 16:43:08 2
van már ilyen topic, vazze!
kis pimasz Creative Commons License 2002-11-04 16:41:07 1
Az, hogy be vagy szűkülve, de rendesen.
JajjdeJo Creative Commons License 2002-11-04 16:39:53 0
Eftaska!
az nem Medgyessi, hanem Medgyessy.

Most akkor hogy is nezne ki az legujabb cimer?

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2002-11-04 16:36:34 -
A jobboldal, közelebbről az MDF egyesíteni akarja a magyar címert a jelengleg hivatalos háromsávos címertelen magyar zászlóval. Az így kapott zászló lenne Magyarpország új hivatalos zászlaja. (mellékesen Medgyessi is erre a zászlóra tette esküjét, holott nem is Magyarország hivatalos zászlaja). Demagóg politikai fogás/kommunista zászló eltávolítása. Mi a véleményetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!