Keresés

Részletes keresés

amarok0 Creative Commons License 2002-11-04 17:28:23 545
Rianna,

szerintem semmi sport! A valóság nem csak ilyen, hanem MÉGILYENEBB. Lehet, hogy ez egy bizonyos védettségből nem látszik.
(Éljen Kisvacak! Honlapodon a legeslegjobb kép a lovas - mindig boldoggá tesz, ha ember és állat között ilyen kapcsolatot látok. Fájdalommal bevallom, hogy bár engem "soha semmiféle állat nem bántott" - lótól már kaptam sulyos harapást és enyhe agyrázkódást is - egyszerüen azért, mert én alaphelyzetből feltételezem, hogy ők ugy reagálnak bármire, mint mániáim, a ragadozók. Aztán persze, hogy nem.)

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-11-04 14:58:49 544
Na, nem ezt akartam írni.. jelentésileg.. Szóval:
Sportot csinálsz abból, hogy keserítesz? :))
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-11-04 14:58:09 543
Most sportszerűen keserítesz? :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!