|
|
|
|
 |
amarok0
2002-11-04 17:28:23
|
545
|
Rianna,
szerintem semmi sport! A valóság nem csak ilyen, hanem MÉGILYENEBB. Lehet, hogy ez egy bizonyos védettségből nem látszik.
(Éljen Kisvacak! Honlapodon a legeslegjobb kép a lovas - mindig boldoggá tesz, ha ember és állat között ilyen kapcsolatot látok. Fájdalommal bevallom, hogy bár engem "soha semmiféle állat nem bántott" - lótól már kaptam sulyos harapást és enyhe agyrázkódást is - egyszerüen azért, mert én alaphelyzetből feltételezem, hogy ők ugy reagálnak bármire, mint mániáim, a ragadozók. Aztán persze, hogy nem.) |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-11-04 14:58:49
|
544
|
Na, nem ezt akartam írni.. jelentésileg.. Szóval:
Sportot csinálsz abból, hogy keserítesz? :)) |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-11-04 14:58:09
|
543
|
| Most sportszerűen keserítesz? :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|