|
|
|
|
 |
Rianna
2002-10-31 13:18:12
|
541
|
| Hát egy két faj mészárlásáért tán én is lőnék! Pláne, ha az orvvadászok több vadőrt lőnek lassan, mint vadat.. na jó.. azt azért nem, mert nem azzal kereskednek.. de mégis.. szóval nem épp életbiztosítás vadőrnek lenni. |
|
A hozzászólás:
 |
KARVALY
2002-10-31 12:16:35
|
540
|
No ja, mindenhol vannak barmok. és látod, ez már az EU. még is van, vagy lehet ilyen. Milyen dolog az, felhívják a figyelmet, jó hogy nem térden kérik, ne lőjék a ragadozó madarakat.
Nálunk meg a CITES első embere nyilatkozik mint a tasz, hogy indiában a tirgis elejtéséért a természetvédelmi őrök lelőhetik az orvadást..Szerintem nálunki is ezt akarja:) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|