Keresés

Részletes keresés

KARVALY Creative Commons License 2002-10-31 12:16:35 540
No ja, mindenhol vannak barmok. és látod, ez már az EU. még is van, vagy lehet ilyen. Milyen dolog az, felhívják a figyelmet, jó hogy nem térden kérik, ne lőjék a ragadozó madarakat.
Nálunk meg a CITES első embere nyilatkozik mint a tasz, hogy indiában a tirgis elejtéséért a természetvédelmi őrök lelőhetik az orvadást..Szerintem nálunki is ezt akarja:)
A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-10-30 16:53:54 539
Ilyen is megesik...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!