|
|
|
|
 |
Solt
2002-10-29 22:34:02
|
1264
|
Az adatok-oldalra a favágó-módszer is eljut. Nem kell hozzá fifika.
Míg negyed millió e-mailcím lehet annyira vonzó, hogy valaki összedobja az A0 által végül csak kibökött módszerhez szükséges 5-6 sornyi scriptet.
Ezért mondtam én, hogy a legjobb az lenne, ha az adatok között meg sem jelenne az e-mail. Vagy ha az adatok oldalhoz nem a természetes számokat, hanem pl. a felhasználónevet kellene paraméterként megadni. |
|
A hozzászólás:
 |
Vegetable
2002-10-29 22:25:34
|
1263
|
| Jah. Lehet. Nekem is van tüzfalam... Bármilyen igazi hacker feltöri a gépem, mégis védett, mert a 90% leszed egy szoftvert a netről, és ráengedi, hogy hol talál gépet... Na igy nem találják meg :o) Ez is igy van valahogy... Nem lehet mindent kivédeni, elég a leghülyébb és leggyakoribb dolgot :o) |
|
Előzmény:
 |
Abszolút Nulla
2002-10-29 22:12:45
|
1261
|
És ha valaki csinál egy olyan progit, ami végignézi a http://forum.index.hu/forum.cgi?a=u&su= (azaz az adatok) oldalakat az elsőtől az utolsóig, és kigyűjti belőle az emilcímeket?
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|