|
|
|
|
 |
Vincent
2002-10-28 21:25:44
|
142
|
| Szürök hasznos tulajdonsága az eltávolithatóság ;) |
|
A hozzászólás:
 |
totoo
2002-10-28 20:15:33
|
141
|
koszonom a valaszt. a 81c-t azert vettem mer olvastam, hogy az milyen jo. viccen kivul ugy gondoltam, hogy itt ugyis allandoan felhos az eg es hogy az majd milyen jol jon kulteri oszi felveteleknel, de ahogy nezegettem lehet, hogy a c-vel egy kicsit tullottem a celon. talan a b vagy a is eleg lett volna. na meg azt olvastam, hogy kulteri portrezasnal felhos idoben szinten hasznos.
totoo |
|
Előzmény:
 |
Vincent
2002-10-28 19:40:28
|
140
|
Ha minden igaz, a szorzószámok a beesö méréshez viszonyitott kompenzációt jelentik. A pontos számokat nem tudom, de TTL fénymérésnél ezzel nem kell foglalkozni. (ott amúgy is mindegy...)
Ha nincs kézi méröd, akkor csak rakd fel a szüröt és löjj. Pirosat használd egészséggel, másik minek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|