|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-10-25 16:52:56
|
78
|
OFF:
Mea Culpa
Tényleg én voltam de egy napi munka után már kicsit fáradt vagyok, és néha hüjeségeket írok. :)
De azért erre a csatornára is jellemzőek ezek a dolgok, mint minden nem "királyi" tv-re, mert ezek ebből élnek a mosóporból, a kajaidőben beszaró gyerek pelenkájából, és persze a "valódi" erőszakból. Most komolyan azért kell kiküldeni egy riportert ausztráliába mert egy krokodil széttépett egy nőt aki a tíltás ellenére belement a kroki veszélyes vízbe ????
Ezt a témát egyébként drága Hofi bácsi egyik utolsó előadásban szintén felveti, és igaza van.
De hogy Réz András mint szakértő, (Moszkvai túszdráma) az azért vicces...
ON: |
|
A hozzászólás:
 |
Kurtafarkú kismalac
2002-10-25 16:36:24
|
77
|
OFF:
"cigány purdé elvágta az ujját, megkérdeztük szakértőnket mennyi eséje van az életbenmaradásra a sebesült embernek...vér, halál, gyilkosság..."
Szerintem ez nem az RTL Klub, hanem a Máté Kriszta-féle TV2 műsorok paródiája. Annak viszont nagyon jó!
Egyébként az esélyt nem j-vel szokás írni. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2002-10-25 16:01:13
|
75
|
Hát igen, ebben is van valami, de szerintem 5 év alatt megismerhettük volna az RTL KLUB üzletpolitikáját. A szakértőikkel, a drámával (értsd. cigány purdé elvágta az ujját, megkérdeztük szakértőnket mennyi eséje van az életbenmaradásra a sebesült embernek...vér, halál, gyilkosság...)
A vicces az hogy amikor Ági, és Lorenzó szexelt azt nem adták le mondván nem akarják, hogy az emberek csak azért nézzék a VV-t mert szexet láthatnak. De mi érdekli a nézőközönséget a szex. Valszeg megijedtek hogy a BB-ben (ahol szerintem nem ennyire kétszínű a vezetés) Bálint és Angi nekiállnak napi rendszerességgel sátrat építeni és bezavarni a lompost, majd nem a VV-t hanem őket fogja nézni a szexéhes közönség.
Erre tettek egy lépést. A bentieknek, és köztük értem Mayát is, biztos nem ártanak vele. (sem a szülőknek)
Az meg hogy Maya barátnője haragszik egy dolog. Inkább örülne, mert nem hiszem hogy sokan vagyunk férfiak akik ilyen helyzetben nemet mondtak volna mint Majka és Lorenzo.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|