|
|
|
|
 |
acitrina
2002-10-26 19:47:30
|
543
|
Nem kételkedem benne, tudom hogy vannak nagyon jó természetfotók, amelyeket magyar fotósok készítettek, csaK az igfazán jókat nem szeretik magyarországon publikálni, ami érthető is.
Ami zavaró, hogy ténleg belterjes egy cseppet az Év természetfotósa pályázat. |
|
A hozzászólás:
 |
gyöngyvirág
2002-10-24 22:06:02
|
537
|
Kedves acitrina! Azért írtam, mert eléggé úgy hangzott a kérdésed, mintha kételkednél benne. És nem tudom, hogy milyen pályázatokra küldenek be képet, én túl kicsi pont vagyok ahhoz, hogy ismerjem az ő lépéseiket.
Igen, a magyar díjra gondoltam.
Megnézni: http://www.naturart.hu/ ezen a honlapon. |
|
Előzmény:
 |
acitrina
2002-10-24 19:04:30
|
535
|
A Magyarországi Év természetfotósa díjat?
NEm kételkedek benne hogy vannak itt komoly fotósok, vagy nem tudom miért írtad hogy vannak? Egyébként hol lehet megnézni a képeiket? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|