Keresés

Részletes keresés

gyöngyvirág Creative Commons License 2002-10-24 22:06:02 537
Kedves acitrina! Azért írtam, mert eléggé úgy hangzott a kérdésed, mintha kételkednél benne. És nem tudom, hogy milyen pályázatokra küldenek be képet, én túl kicsi pont vagyok ahhoz, hogy ismerjem az ő lépéseiket.
Igen, a magyar díjra gondoltam.
Megnézni: http://www.naturart.hu/ ezen a honlapon.
A hozzászólás:
acitrina Creative Commons License 2002-10-24 19:04:30 535
A Magyarországi Év természetfotósa díjat?

NEm kételkedek benne hogy vannak itt komoly fotósok, vagy nem tudom miért írtad hogy vannak? Egyébként hol lehet megnézni a képeiket?

Előzmény:
gyöngyvirág Creative Commons License 2002-10-23 21:58:21 526
Tényleg van itt néhány ember, akinek komoly nemzetközi sikerei is vannak, illetve többször elnyerték az év természetfotósa díjat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!