|
|
|
|
 |
gyöngyvirág
2002-10-24 22:06:02
|
537
|
Kedves acitrina! Azért írtam, mert eléggé úgy hangzott a kérdésed, mintha kételkednél benne. És nem tudom, hogy milyen pályázatokra küldenek be képet, én túl kicsi pont vagyok ahhoz, hogy ismerjem az ő lépéseiket.
Igen, a magyar díjra gondoltam.
Megnézni: http://www.naturart.hu/ ezen a honlapon. |
|
A hozzászólás:
 |
acitrina
2002-10-24 19:04:30
|
535
|
A Magyarországi Év természetfotósa díjat?
NEm kételkedek benne hogy vannak itt komoly fotósok, vagy nem tudom miért írtad hogy vannak? Egyébként hol lehet megnézni a képeiket? |
|
Előzmény:
 |
gyöngyvirág
2002-10-23 21:58:21
|
526
|
| Tényleg van itt néhány ember, akinek komoly nemzetközi sikerei is vannak, illetve többször elnyerték az év természetfotósa díjat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|