Keresés

Részletes keresés

MrJones Creative Commons License 2004-07-16 13:17:24 16
"Aki elfelejti a múltat, arra ítéltetik, hogy újraélje azt"

Bocsánat, de hol van az idézetben a felejtés szó?

Egyszerűen arról van szó, hogy van jobb dolgunk is, mint ötvenhatozni, trianonozni, meg egyéb múltbarévedő szakálltépkedések...
A hozzászólás:
Beavis Butt-Head Creative Commons License 2002-10-24 12:57:43 2
Bravó! Csak azért, mert már nincsenek nagyon - azaz a nagy kukit, hiszen öregszik az ország, sok a 70-es, 80-as éveikben járó embertársunk, akik megélhették valamelyik oldalon... - akik konkrétan emlékeznének a dologra, attól még ilyen módon, ilyen mértékben sz@rjuk le! Ilyen alapon 1848-at is elfelejthetjük, hiszen az abban résztvevők már mind kihaltak... sőt, lassan már a holocaustot is elfelejthetjük, csak idő kérdése, mikor halnak meg az emlékezni tudó hóhérok és áldozatok. A halottak meg nem beszélnek...

"Aki elfelejti a múltat, arra ítéltetik, hogy újraélje azt"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!