|
|
|
|
 |
MrJones
2004-07-16 13:17:24
|
16
|
"Aki elfelejti a múltat, arra ítéltetik, hogy újraélje azt"
Bocsánat, de hol van az idézetben a felejtés szó?
Egyszerűen arról van szó, hogy van jobb dolgunk is, mint ötvenhatozni, trianonozni, meg egyéb múltbarévedő szakálltépkedések... |
|
A hozzászólás:
 |
Beavis Butt-Head
2002-10-24 12:57:43
|
2
|
Bravó! Csak azért, mert már nincsenek nagyon - azaz a nagy kukit, hiszen öregszik az ország, sok a 70-es, 80-as éveikben járó embertársunk, akik megélhették valamelyik oldalon... - akik konkrétan emlékeznének a dologra, attól még ilyen módon, ilyen mértékben sz@rjuk le! Ilyen alapon 1848-at is elfelejthetjük, hiszen az abban résztvevők már mind kihaltak... sőt, lassan már a holocaustot is elfelejthetjük, csak idő kérdése, mikor halnak meg az emlékezni tudó hóhérok és áldozatok. A halottak meg nem beszélnek...
"Aki elfelejti a múltat, arra ítéltetik, hogy újraélje azt" |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|