|
|
|
|
 |
acitrina
2002-10-24 19:04:30
|
535
|
A Magyarországi Év természetfotósa díjat?
NEm kételkedek benne hogy vannak itt komoly fotósok, vagy nem tudom miért írtad hogy vannak? Egyébként hol lehet megnézni a képeiket? |
|
A hozzászólás:
 |
gyöngyvirág
2002-10-23 21:58:21
|
526
|
| Tényleg van itt néhány ember, akinek komoly nemzetközi sikerei is vannak, illetve többször elnyerték az év természetfotósa díjat. |
|
Előzmény:
 |
acitrina
2002-10-23 21:33:06
|
525
|
Akkor miért nem küldik be oda a képeiket?
Na meg szerintem azért minden évben nagyon komoly képek szoktak lenni ezen a versenyen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|