Keresés

Részletes keresés

acitrina Creative Commons License 2002-10-24 19:04:30 535
A Magyarországi Év természetfotósa díjat?

NEm kételkedek benne hogy vannak itt komoly fotósok, vagy nem tudom miért írtad hogy vannak? Egyébként hol lehet megnézni a képeiket?

A hozzászólás:
gyöngyvirág Creative Commons License 2002-10-23 21:58:21 526
Tényleg van itt néhány ember, akinek komoly nemzetközi sikerei is vannak, illetve többször elnyerték az év természetfotósa díjat.
Előzmény:
acitrina Creative Commons License 2002-10-23 21:33:06 525
Akkor miért nem küldik be oda a képeiket?
Na meg szerintem azért minden évben nagyon komoly képek szoktak lenni ezen a versenyen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!