|
|
|
|
 |
Fido Dido
2002-10-23 20:18:13
|
290
|
Szia Marcell!
Én Canon EOS3-al fotózom és a másodgépem egy EOS5. A 3-hoz nem találtam tokot, de az 5-höz gyártanak. Nem is bánom, ha nem a drágább vázat kell levinnem.
A link: >Ikelite
Köszönettel: Fido |
|
A hozzászólás:
 |
nikolausz
2002-10-23 13:56:01
|
289
|
Szia Fido!
Sajnos az altalad megadott url-en nem talaltam meg a kinezett tokot, de miert nem probalod meg az ikelite weboldalan( ott tobb info lesz) ? www.ikelite.com
Amugy a cegnek van magyar disztributora, szerintem tobb is. Dombovari Tibor es Gulyas Zsolti biztosan foglalkozik Ikelite cuccokkal.
Milyen geped van amugy?
Udv,
Marcell
Mindenkinek:
Tudtok valamit az idei Tengeri Show-krol? Sajnos ebben a felevben kimaradtam a szervezesbol. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|