Keresés

Részletes keresés

Fido Dido Creative Commons License 2002-10-23 20:18:13 290
Szia Marcell!

Én Canon EOS3-al fotózom és a másodgépem egy EOS5. A 3-hoz nem találtam tokot, de az 5-höz gyártanak. Nem is bánom, ha nem a drágább vázat kell levinnem.

A link: >Ikelite

Köszönettel: Fido

A hozzászólás:
nikolausz Creative Commons License 2002-10-23 13:56:01 289
Szia Fido!

Sajnos az altalad megadott url-en nem talaltam meg a kinezett tokot, de miert nem probalod meg az ikelite weboldalan( ott tobb info lesz) ? www.ikelite.com
Amugy a cegnek van magyar disztributora, szerintem tobb is. Dombovari Tibor es Gulyas Zsolti biztosan foglalkozik Ikelite cuccokkal.
Milyen geped van amugy?

Udv,

Marcell

Mindenkinek:
Tudtok valamit az idei Tengeri Show-krol? Sajnos ebben a felevben kimaradtam a szervezesbol.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!