|
|
|
|
 |
DigitAir
2002-10-24 13:32:06
|
527
|
Gugula,
a vadas képek egytől egyig 500/5.6-os telével készültek, valamelyik állványról, valamelyik a nélkül. Sajnos azt vettem észre, hogy "olcsó húsnak híg a leve", azaz elég olcsó ez a teleobjektív, de sajnos nem ad kellően tiszta, éles képet. Ellenben próbálkozni nagyon jó, és több mint a semmi ;) A napokban, ha sikerül, kipróbálok egy 400-as AF-es telét is, remélem jobb képeket kapok - legalábbis technikailag, mert képileg még sokat kell gyúrnom.
Üdv.: András |
|
A hozzászólás:
 |
Gugula
2002-10-22 13:28:24
|
521
|
Új látogató vagyok, és csak kicsit olvastam vissza (utsó oldalt), és nem találtam amit kersetem. Van köztetek ornitológus, vagy más hasonló nehezen megfigyelhető mozgékony dologra kiélezett témát akár csak hobbi szinten, de ügyesen űző fanatikus, aki nem a tájkép, meg nem is a makro, hanem inkább a tele kategóriában ténykedik? DigitAir, a te képeid vallanak ilyesmire, meg is kérdezném, hogy mivel fotózol, bár a legtöbb kép arra vall, hogy állvány nélkül készültek (a rókásnak nagyon jót tesz a bemozdulás!). Ha bárki más van, aki állatfronton érdekelt, szóljon, a képek is érdekelnek, meg a használt cucc is.
Köszi
GG |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|