|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Csabi7777777
2002-10-21 10:14:03
|
15
|
Gyuri!
Már nincs meg,visszavittem és levásároltam másra, csak a tesztábrák és lágy képek maradtak, hasonlót szívtam a Tokina 28-80/2,8-assal is.
Igy most kicsit keserű a szájízem a fix 2,8-as optikákkal gyűjtött tapasztalataim miatt. Sokszor megkérdőjelezem azóta, megéri-e a többletkiadást esetleg egy profi optika, cserébe kapod a töblet súlyt és ha jól választottál a kompromisszumokkal teli minőséget.
Csabi. |
|
Előzmény:
 |
HGyuri
2002-10-21 09:31:29
|
13
|
értem.
Nekem nem volt gondom az optika rajzával, igaz tesztábrát nem fotóztam vele. Én EOS-hoz használtam. Megvan még? Lehetne egy összehasonlító tesztet csinálni egy ugyanolyan típussal. Ha érdekel, egyszer kölcsönkérem vázzal együtt. De asszem Pelicannak is van ilyen optikája.
A pontrendszeres értékelés mindíg szubjektív. Az MTF korrektebb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|