Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Csabi7777777 Creative Commons License 2002-10-21 10:14:03 15
Gyuri!
Már nincs meg,visszavittem és levásároltam másra, csak a tesztábrák és lágy képek maradtak, hasonlót szívtam a Tokina 28-80/2,8-assal is.
Igy most kicsit keserű a szájízem a fix 2,8-as optikákkal gyűjtött tapasztalataim miatt. Sokszor megkérdőjelezem azóta, megéri-e a többletkiadást esetleg egy profi optika, cserébe kapod a töblet súlyt és ha jól választottál a kompromisszumokkal teli minőséget.
Csabi.
Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2002-10-21 09:31:29 13
értem.
Nekem nem volt gondom az optika rajzával, igaz tesztábrát nem fotóztam vele. Én EOS-hoz használtam. Megvan még? Lehetne egy összehasonlító tesztet csinálni egy ugyanolyan típussal. Ha érdekel, egyszer kölcsönkérem vázzal együtt. De asszem Pelicannak is van ilyen optikája.
A pontrendszeres értékelés mindíg szubjektív. Az MTF korrektebb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!