Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-10-23 01:33:33 24
Kedves Oncogito

Arra jutottam, hogy az ignoralast visszavonom, mert valoban nem melto a kereszeny emberekhez, hogy igy oldjanak meg egy problemat. De!
A katolikusokkal szembeni elfogultsagodat tovabbra is vallom, de szeretnem azt feltetelezni, hogy nem szandekos. Ugyhogy arra kerlek, hogy a jovoben probald ugy intezni a hozzaszolasaidat, hogy lehetoleg csak az kapjon a provokaciobol, vagy a buntudatkeltesbol, aki valoban tehet is a dologrol. Ugyanis a katolikusellenesseg erzeset pont az ebreszti bennem is, hogy olyan dolgokkal kell szembesulnom, amikrol nem tehetek, magam nem teszek es nem is tennek olyan, megis ugy van eloadva, mintha az en dolgom lenne az elismeres es a buntudat. Itt van a katolikuselleneseg magva. Probalj meg ezen valtoztatni legyszives.
En erre jutottam a kettonk konfliktusat tekintve

GORILLA

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2002-10-20 15:05:28 23
Eszembe jutott egy de Mello rövidke.

- Valóban két tipusu ember létezik: a farizeus és a közönséges ember.
Mondta a Mester, miután elolvasta Jézus példabeszédét.
- Miről lehet a farizeust felismerni?
- Egyszerü. A farizeusok végzik a kategorizálást.
Válazolta a Mester.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!