Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2002-10-18 20:35:08 19
Kedves elnyomott, köszönöm a szavaid és méginkább azt, hogy módomban van leírni, hogy bennem eztán sincs a hasonló szitukban sem megvetés, sem harag, sem ellenségeskedés, de egy jó adag keserüség azért igen.
De ez is csak múló, mert hiszen nincs ember hiba nélkül - talán még én sem... :-)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-10-18 20:23:50 18
Kedves oncogito... ne vedd a lelkedre...

...én azt szűrtem le - most és máskor is -, hogy vannak, akik lemásztak a fáról, s vannak, akik még nem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!