|
|
|
|
 |
oncogito
2002-10-18 20:35:08
|
19
|
Kedves elnyomott, köszönöm a szavaid és méginkább azt, hogy módomban van leírni, hogy bennem eztán sincs a hasonló szitukban sem megvetés, sem harag, sem ellenségeskedés, de egy jó adag keserüség azért igen.
De ez is csak múló, mert hiszen nincs ember hiba nélkül - talán még én sem... :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-10-18 20:23:50
|
18
|
Kedves oncogito... ne vedd a lelkedre...
...én azt szűrtem le - most és máskor is -, hogy vannak, akik lemásztak a fáról, s vannak, akik még nem... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|