|
|
|
|
 |
KARVALY
2002-10-18 13:42:54
|
530
|
Manus manum lavat:) khm:)
:) négy évig engem is próbáltak a halott nyelvre okítani, de a futurum inperfectum activit néha elhibáztam:) |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-10-18 13:12:06
|
529
|
Latinból csak a Cicero beszédek, meg Catullus, esetleg az Iliász ugrik be...:)))
Ragadozó madárból az Aquila heliaca még általam ismert, nem is tudom mér ragadt meg.. egyébként analfabéta vagyok e téren...:))
Azért megtisztelő, hogy feltételezed ezirányú műveltségemet...:))
Egyébként a kilétre, már előző hozzászólásomban jeleztem, hogy rágyöttem...:))) Nem hamar, de lepotty! :)) |
|
Előzmény:
 |
KARVALY
2002-10-18 13:07:55
|
527
|
Riannaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
a karvaly Accipiter nisus, a héja lány (AGG) pedig Accipiter gentilis gabzi:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|