|
|
|
|
 |
KARVALY
2002-10-18 13:07:55
|
527
|
Riannaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
a karvaly Accipiter nisus, a héja lány (AGG) pedig Accipiter gentilis gabzi:) |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-10-18 12:49:53
|
523
|
Akkor hüyevagyok vagy mi...???:))
Tessen engemet felvilágosítani... ezernevű! de itt azért mégsenem, magaddal csak nem társalogsz..?! :)))
(az l direkte maradt ki, mert az azért mégsenem!) |
|
Előzmény:
 |
KARVALY
2002-10-18 12:44:50
|
521
|
ejtőernyőőőőőőőőőős!:)))))
nem esik le mi? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|