Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-10-18 12:50:39 524
Hogy mé néztelek én férfinak!!!! :))))
A hozzászólás:
Accipiter Gentilis G. Creative Commons License 2002-10-18 12:48:11 522
Egy solymászt kifejezetten közelről ismerek. Nagyon-nagyon közelről. Mondhatni szempillatávolságból. :))))
De hogy válaszoljak: nem, ÉN nem solymászok. :))
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-10-18 12:41:56 519
Értem értem... de hogy te solymászkodol is-é, avagy messzitávolból, néha közelről szemléled őket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!