Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-10-18 12:49:53 523
Akkor hüyevagyok vagy mi...???:))
Tessen engemet felvilágosítani... ezernevű! de itt azért mégsenem, magaddal csak nem társalogsz..?! :)))
(az l direkte maradt ki, mert az azért mégsenem!)
A hozzászólás:
KARVALY Creative Commons License 2002-10-18 12:44:50 521
ejtőernyőőőőőőőőőős!:)))))
nem esik le mi?
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-10-18 12:41:56 519
Értem értem... de hogy te solymászkodol is-é, avagy messzitávolból, néha közelről szemléled őket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!