Keresés

Részletes keresés

Accipiter Gentilis G. Creative Commons License 2002-10-18 12:48:11 522
Egy solymászt kifejezetten közelről ismerek. Nagyon-nagyon közelről. Mondhatni szempillatávolságból. :))))
De hogy válaszoljak: nem, ÉN nem solymászok. :))
KARVALY Creative Commons License 2002-10-18 12:44:50 521
ejtőernyőőőőőőőőőős!:)))))
nem esik le mi?
A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-10-18 12:41:56 519
Értem értem... de hogy te solymászkodol is-é, avagy messzitávolból, néha közelről szemléled őket?
Előzmény:
Accipiter Gentilis G. Creative Commons License 2002-10-18 12:36:57 518
élesen vág a szemed. :) vagy az eszed? :)
valóban. nem is olyan rég találkoztam a 'görbecsőrűekkel', és megkedveltem és tisztelem a jellemüket.
Szívközeliek a solymok. Vagy az a kerecsenke, aki Uli bácsi kezén van. Hogy miért ők a szívközeliek? Mert kedves fejformájuk van, és annyira őszinte nagy, barna szemük. És gyönyörű röptük. Csodás nézni őket. Kicsinységükből /termetére utalva/ ki sem nézné az ember, milyen erőszakos, és aggresszív is tud lenni, ha a zsákmányáról van szó.
Kérdésedre válaszolva: igen nagyon mélyen. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!