|
|
|
|
 |
Rianna
2002-10-18 12:41:56
|
519
|
| Értem értem... de hogy te solymászkodol is-é, avagy messzitávolból, néha közelről szemléled őket? |
|
A hozzászólás:
 |
Accipiter Gentilis G.
2002-10-18 12:36:57
|
518
|
élesen vág a szemed. :) vagy az eszed? :)
valóban. nem is olyan rég találkoztam a 'görbecsőrűekkel', és megkedveltem és tisztelem a jellemüket.
Szívközeliek a solymok. Vagy az a kerecsenke, aki Uli bácsi kezén van. Hogy miért ők a szívközeliek? Mert kedves fejformájuk van, és annyira őszinte nagy, barna szemük. És gyönyörű röptük. Csodás nézni őket. Kicsinységükből /termetére utalva/ ki sem nézné az ember, milyen erőszakos, és aggresszív is tud lenni, ha a zsákmányáról van szó.
Kérdésedre válaszolva: igen nagyon mélyen. :))
|
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-10-18 11:18:41
|
517
|
Hozzászólásodból kikövetkeztettem brilliáns logikával, hogy szíved csücskébe mélyen befészkelték magukat az élesszemű, kecsesröptű ragadozómadarak..
Milyen mélyen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|