|
|
|
|
 |
Rianna
2002-10-18 11:18:41
|
517
|
Hozzászólásodból kikövetkeztettem brilliáns logikával, hogy szíved csücskébe mélyen befészkelték magukat az élesszemű, kecsesröptű ragadozómadarak..
Milyen mélyen? |
|
A hozzászólás:
 |
Accipiter Gentilis G.
2002-10-18 11:00:23
|
516
|
| no ja. régen őket használtam én is, csak eléggé egyoldalú a figyelmük, hát váltottam. |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-10-18 10:54:11
|
515
|
| Szerintem még nekik kéne fizetniük, hogy itten reklámozom őket, nemde? :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|