Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-10-18 10:54:11 515
Szerintem még nekik kéne fizetniük, hogy itten reklámozom őket, nemde? :))
A hozzászólás:
Accipiter Gentilis G. Creative Commons License 2002-10-18 10:49:04 514
hát ezért kérdtem, mert én sem tom. csak nyilvánvaló honnan a kép, és nem-e bele-e köthető-e a linkócidba. :))
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-10-18 09:28:07 513
Nyugodtan szólj bele, arra van a topic! :))
A képek védettségét tekintve nem tudom mi a helyzet.. én csak idelinkeltem... Gondolom, mivel a link hozzájuk mutat, nem köthetnek belém..
Szerintem azonban ha nincs rákasírozva a szerző,stb.. akkor leszedheted magadnak. Ha hivatkozol, hol lelted, akkor nyugodtan fel is használhatod, nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!