|
|
|
|
 |
Rianna
2002-10-18 10:54:11
|
515
|
| Szerintem még nekik kéne fizetniük, hogy itten reklámozom őket, nemde? :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Accipiter Gentilis G.
2002-10-18 10:49:04
|
514
|
hát ezért kérdtem, mert én sem tom. csak nyilvánvaló honnan a kép, és nem-e bele-e köthető-e a linkócidba. :))
|
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-10-18 09:28:07
|
513
|
Nyugodtan szólj bele, arra van a topic! :))
A képek védettségét tekintve nem tudom mi a helyzet.. én csak idelinkeltem... Gondolom, mivel a link hozzájuk mutat, nem köthetnek belém..
Szerintem azonban ha nincs rákasírozva a szerző,stb.. akkor leszedheted magadnak. Ha hivatkozol, hol lelted, akkor nyugodtan fel is használhatod, nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|