Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gstyle Creative Commons License 2002-10-17 14:57:46 176
A' biztos. De mint tudjuk az év elején tervezési problémájuk volt, ami miatt újra kellett tervezni a kocsi orrát.

Az olasz nagydíjon azért villogtak egy picit.
Mondjuk utána se:)))

Mindegy, reméljük jó lesz a 2003-as Ford erőmű:))

Előzmény:
Ayreon Creative Commons License 2002-10-17 11:43:59 175
Azért jópárszor elfüstölt az a motor!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!