na majd akkor ott valamelyik nickkemel az 50ből megjelnek és megpörgetjük az a topikot is, mert ez ide nem való ugye:)
hogy ne legyünk annyira offok:)
beszéltem nemrég egy preparátor barátommal. CICA kedves, asszem beájulnál miket mesél. Mert vannak ugye a helóták és a kiváltságosok. ezeket könnyű felismerni, lakóhely szerint is budai kötődésűek:)
szal meg szoktam fotón nézni a munkáit. Láttam két szépen megmunkált oroszlánt is, támadó pózban. Kérdeztem is mindjárt, melyik múzeumba került. Igen beismerem kis naiva vagyok, hogy elsőre sohasem a rosszat tételezem fel. kiderült, hogy budai lakos a tulaj, aki vett két oroszlánt, mert ugye nálunk az oroszlán nem védett így lehet iljesmit, és egy nagyobb ad-hoc ketrecek becsukta őket a birtokán, utánna helikopterre szállt!!!!, nem kérdeztem neharagudj, hogy a sajátja, vagy bérelte, majd szépen sportszerűen a mozgó helikópáterből lelőtte a két fenevadot felülről, sebes ültükben!!!! Ezt nevezem sportszerű vadászatnak..., ha már az oroszjány nem tud szaladni, a helikópáter billegtetésével sportszerűsítik a stüszi kedvtelését. A rrohadkurvaanyját! Barátom már akkor értesült a dologról a "vadásztól" amikor elkészült a preparálási munkájával és többet kért a kialkudott árrért (mert ugye minden újgazdagköcsög alkudozik, mitől is volna pénze ugye), kérdére, hogy miért kerül többe, hát a rengeteg varrásért, amiért a sok lövés okozta jukat össze kellett dolgoznia úgy, hoyg ne látszódjon. Mi volt a válasz? nem találjátok ki! basszameg ilyen horror filmeken sincs. Kár volt össze varni. Summa summárom töbletfizetés után otthagyta a preparátumokat és vérző, nyílt sebeket kért rájuk!!!!!!. most ez díszíti a nappaliját, emlékeztetve a veszélyes vadászkalandra. Miért nem vagyok kormány párti??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
meg mi a fasznak ismer engem a fél ország? |