Keresés

Részletes keresés

Vegetable Creative Commons License 2002-10-17 10:22:04 503
Jah! A ciki... nagyon kedvelem, meg ott fel se rugnálak, de nemigen ir mostanság oda senki :( (pedig jó téma ;)
A hozzászólás:
KARVALY Creative Commons License 2002-10-17 10:18:16 502
persze hogy megnézném a nyufidat, persze amit én tenyésztettem, a félreértések elkerülése végett:) nem neked írom, mert te felvilágosult és villámgyors kapcsoló órásagyú vagyol:) hanem itteni esetleg konzervatívabb alternatívoknak:)
Yoo, papázzál, oszt majd elolvasom milyen eredménnyel:) tood a jó pap hótig tanul:)
(segítségesben nem igazán akarok olvasni, mert valahogy egy segítségkérésre mindig ugrom, tudod a nagy szívem valahogy nem hagy cserbengázolni:) és a ciki...-set favorizálom:-))
Előzmény:
Vegetable Creative Commons License 2002-10-17 10:07:42 501
Hálistennek pénteken a kedvesemmel foglalkozok, szegény nyufka unatkozik addig :-D jövő héten hét közben itthon leszek jórészt, de hivj fel, mert suli, nyelvóra, illesmi...
(csak nem a Segitség!...? Mer lehet, hogy télleg bekapnálak ;-P)

Megmutizom a szörnyeteget, ha érdekel :-D Najon szép lett! :-DDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!