|
|
|
|
 |
Vegetable
2002-10-17 10:22:04
|
503
|
| Jah! A ciki... nagyon kedvelem, meg ott fel se rugnálak, de nemigen ir mostanság oda senki :( (pedig jó téma ;) |
|
A hozzászólás:
 |
KARVALY
2002-10-17 10:18:16
|
502
|
persze hogy megnézném a nyufidat, persze amit én tenyésztettem, a félreértések elkerülése végett:) nem neked írom, mert te felvilágosult és villámgyors kapcsoló órásagyú vagyol:) hanem itteni esetleg konzervatívabb alternatívoknak:)
Yoo, papázzál, oszt majd elolvasom milyen eredménnyel:) tood a jó pap hótig tanul:)
(segítségesben nem igazán akarok olvasni, mert valahogy egy segítségkérésre mindig ugrom, tudod a nagy szívem valahogy nem hagy cserbengázolni:) és a ciki...-set favorizálom:-)) |
|
Előzmény:
 |
Vegetable
2002-10-17 10:07:42
|
501
|
Hálistennek pénteken a kedvesemmel foglalkozok, szegény nyufka unatkozik addig :-D jövő héten hét közben itthon leszek jórészt, de hivj fel, mert suli, nyelvóra, illesmi...
(csak nem a Segitség!...? Mer lehet, hogy télleg bekapnálak ;-P)
Megmutizom a szörnyeteget, ha érdekel :-D Najon szép lett! :-DDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|