Keresés

Részletes keresés

Vegetable Creative Commons License 2002-10-17 10:07:42 501
Hálistennek pénteken a kedvesemmel foglalkozok, szegény nyufka unatkozik addig :-D jövő héten hét közben itthon leszek jórészt, de hivj fel, mert suli, nyelvóra, illesmi...
(csak nem a Segitség!...? Mer lehet, hogy télleg bekapnálak ;-P)

Megmutizom a szörnyeteget, ha érdekel :-D Najon szép lett! :-DDD

A hozzászólás:
KARVALY Creative Commons License 2002-10-17 10:01:08 499
Látod, neked is vannak háttérrajongóid:)
Zöccség meg amúgy oljan kicsilány, hogy mindenhová benéz:) Nekem van egy kedvenc huszas topikja, ahol a legjobban szeretem olvasni. Ráírni még nem mertem, mert félek hogy bekap:P))))))))))))))

Veg.
Királyjány!, ezek a fődidjeid nagyon linkek, aszonták, galamb már csak mutatóban van a településen, így a jövőhétre várnak, kedd szerda körül. Minden esetre az itatópalackod és az etetőd a kocsimba, ha hirtelen csípőből kéne váratlanul rádtörnöm:)
Pedig oljan de oljan csapdákat dolgoztam ki, amik még a fesményről is becsalják a postagalambot és onna nem jön ki segítség nélkül:)
Valami stikli lehet, hijjjjába a zseniális krejativításom:-)

Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-10-17 09:46:23 498
Azért annak örülök, hogy kiderült, ha nem is nagyon firkál ide, azért Zőccség olvassa a topicomat!! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!