Keresés

Részletes keresés

Vegetable Creative Commons License 2002-10-17 10:05:17 500
Orvolvasó vagyok :-D
KARVALY Creative Commons License 2002-10-17 10:01:08 499
Látod, neked is vannak háttérrajongóid:)
Zöccség meg amúgy oljan kicsilány, hogy mindenhová benéz:) Nekem van egy kedvenc huszas topikja, ahol a legjobban szeretem olvasni. Ráírni még nem mertem, mert félek hogy bekap:P))))))))))))))

Veg.
Királyjány!, ezek a fődidjeid nagyon linkek, aszonták, galamb már csak mutatóban van a településen, így a jövőhétre várnak, kedd szerda körül. Minden esetre az itatópalackod és az etetőd a kocsimba, ha hirtelen csípőből kéne váratlanul rádtörnöm:)
Pedig oljan de oljan csapdákat dolgoztam ki, amik még a fesményről is becsalják a postagalambot és onna nem jön ki segítség nélkül:)
Valami stikli lehet, hijjjjába a zseniális krejativításom:-)

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-10-17 09:46:23 498
Azért annak örülök, hogy kiderült, ha nem is nagyon firkál ide, azért Zőccség olvassa a topicomat!! :)))
Előzmény:
Vegetable Creative Commons License 2002-10-17 08:42:44 497
Eszméletlen! Hány helyen kell még ezt a ... olvasnom??? :((((((((((((( Tudom, hogy neked a nyul az héjakaja, de azt hittem pont te tudod, hogy olyik embernek pont nyula van... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!