Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-10-17 09:46:23 498
Azért annak örülök, hogy kiderült, ha nem is nagyon firkál ide, azért Zőccség olvassa a topicomat!! :)))
A hozzászólás:
Vegetable Creative Commons License 2002-10-17 08:42:44 497
Eszméletlen! Hány helyen kell még ezt a ... olvasnom??? :((((((((((((( Tudom, hogy neked a nyul az héjakaja, de azt hittem pont te tudod, hogy olyik embernek pont nyula van... :(
Előzmény:
KARVALY Creative Commons License 2002-10-17 08:17:52 496
Ezt most kaptam, már hogy ne legyetek olyan szomorkásak:)
ja és totál honi reál...

7 eves kislany bemegy az allatkereskedesbe es kerdi az eladotol:
 Elnezest uram, arulnak itt nyulat?
Az elado teljesen le van nyugozve attol, hogy milyen aranyos is ez a kislany. Leguggol, hogy egymagassagba legyen vele, s majd mezes-mazasan megkerdi:
 Haaaat milyet szeretnel, Te kis eeeedes? Feheeeeret piros szemmel, netaaaan fekete, hosszu szorut vagy egy aranyos kis barna szinut, lompos fulecskekkel? A kislany csipore teszi a kezet es valaszol:
 Szerintem a pitonomnak kurvara tokmindegy lesz !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!