|
|
|
|
 |
Vegetable
2002-10-17 08:42:44
|
497
|
| Eszméletlen! Hány helyen kell még ezt a ... olvasnom??? :((((((((((((( Tudom, hogy neked a nyul az héjakaja, de azt hittem pont te tudod, hogy olyik embernek pont nyula van... :( |
|
A hozzászólás:
 |
KARVALY
2002-10-17 08:17:52
|
496
|
Ezt most kaptam, már hogy ne legyetek olyan szomorkásak:)
ja és totál honi reál...
7 eves kislany bemegy az allatkereskedesbe es kerdi az eladotol:
Elnezest uram, arulnak itt nyulat?
Az elado teljesen le van nyugozve attol, hogy milyen aranyos is ez a kislany. Leguggol, hogy egymagassagba legyen vele, s majd mezes-mazasan megkerdi:
Haaaat milyet szeretnel, Te kis eeeedes? Feheeeeret piros szemmel, netaaaan fekete, hosszu szorut vagy egy aranyos kis barna szinut, lompos fulecskekkel? A kislany csipore teszi a kezet es valaszol:
Szerintem a pitonomnak kurvara tokmindegy lesz !
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|