Keresés

Részletes keresés

csogu Creative Commons License 2002-10-18 01:32:47 42
nem voltam 4 napig.
Jól bírtam:-))

Napi 4 seduxen:-)

A hozzászólás:
Kardszárnyú Creative Commons License 2002-10-16 19:01:15 41
Nem olvastam.:(
De tényleg rabjává vál az ember!:))))))))
Előzmény:
csogu Creative Commons License 2002-10-11 09:54:23 40
Hihetetlen rabjává tud válni az ember.

Olvastátok, hogy egy 24 éves srác 86 órát játszott és lefordult a székről és meghalt??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!