Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ayreon Creative Commons License 2002-10-16 14:31:47 169
Azér' most őszintén, felemelő volt látni ezt a kis japót ahogy örült az ötödik helyének, nem?

Egyébként meg mekkorát égett már a kommentátor, amikor valami ilyesmit mondott, hogy:
Most, hogy a Honda nem szállít motort a sárgáknak....őő, mármint a Jordannek...

nagyon beégett szegény.

Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2002-10-16 14:25:16 168
na igen Irvine sem lenne rossz...de inkább Taku majom helyén látnám szívesen :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!