Keresés

Részletes keresés

petike23 Creative Commons License 2004-11-29 13:07:03 2

" szerintem ennek az esélye közel 0
én most azonnal berakok bárhova bankba 300000-t (védett letétre offkorz), ha cserébe kapok 2milkót 3 év múlva. Sőt, felvennék kölcsönt, hogy többet tudjak betenni :) Ez ugyanis ahogy nézem évi 188% kamatos kamatot jelentene ebben a felálásban. Hét még ha 3 év alatt gyűlő letéttel..."

 

A 2M -ban, amit kapsz, a hitel is benne van !!!

 

Visszakapod a saját pénzedet + hitelt.

 

Más kérdés, hogy szerintem nem érdemes "előtakarékoskodni", inkább tedd be számlára a pénzt, közel u.a. kamatot kapsz.

 

2M Ft hitelből úgysem mész semmire..

A hozzászólás:
bullseye Creative Commons License 2002-10-15 01:58:39 0
szerintem ennek az esélye közel 0
én most azonnal berakok bárhova bankba 300000-t (védett letétre offkorz), ha cserébe kapok 2milkót 3 év múlva. Sőt, felvennék kölcsönt, hogy többet tudjak betenni :) Ez ugyanis ahogy nézem évi 188% kamatos kamatot jelentene ebben a felálásban. Hét még ha 3 év alatt gyűlő letéttel...
Előzmény:
miki_ng Creative Commons License 2002-10-15 00:47:09 -
Szerintetek hogyan érdemes lakásra előtakarékoskodni?
Melyik bankban?
Valaki az Uniont dícsérte.
Egy ismerösőm azt mondta, hogy évi 100e-t kell berakni és 3 év után adnak 2MFt-ot. De csak valami másik cégen keresztül (NBI?) lehet megkötni.
Én nem értem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!