|
|
|
|
 |
bullseye
2002-10-15 01:58:39
|
0
|
szerintem ennek az esélye közel 0
én most azonnal berakok bárhova bankba 300000-t (védett letétre offkorz), ha cserébe kapok 2milkót 3 év múlva. Sőt, felvennék kölcsönt, hogy többet tudjak betenni :) Ez ugyanis ahogy nézem évi 188% kamatos kamatot jelentene ebben a felálásban. Hét még ha 3 év alatt gyűlő letéttel... |
|
A hozzászólás:
 |
miki_ng
2002-10-15 00:47:09
|
-
|
Szerintetek hogyan érdemes lakásra előtakarékoskodni?
Melyik bankban?
Valaki az Uniont dícsérte.
Egy ismerösőm azt mondta, hogy évi 100e-t kell berakni és 3 év után adnak 2MFt-ot. De csak valami másik cégen keresztül (NBI?) lehet megkötni.
Én nem értem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|