|
|
|
|
 |
second
2002-10-14 14:15:48
|
29
|
Azonos típusú készülékre való cserénél (nem alakítod át a hálózatot) - tudomásom szerint - nem kell a gázszolgáltató engedélye és ellenőrzése.
A készülék garanciájának érvényesítéséhez sem szokták a gázszolgáltató ellenőrzését kérni, csak olyan szerelővel kell elvégeztetni a cserét, akit a készülék forgalmazója "elismer".
Sec. |
|
A hozzászólás:
 |
greenlak
2002-10-14 13:36:12
|
28
|
Szia Sec!
Nálunk is volt készülék csere a nyáron, de mikor az új készüléket felszereltük a beüzemelést végző szerelő nem kért, sőt még utalást sem tett MEO engedélyre!
Adódik a kérdés akkor én most laikusként helytelenül jártam el?
A gázhálózaton nem történt változtatás egyik készülék le a másik fel. |
|
Előzmény:
 |
second
2002-10-14 09:58:29
|
27
|
Mit mondhatnék?
Semmiben nem értek veled egyet, de jogod van azt gondolni, amit írtál.
Másoknak azért azt javaslom, ne a kis valószínűségű nagy kockázatot válassza!
Sec. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|