Keresés

Részletes keresés

second Creative Commons License 2002-10-14 14:15:48 29
Azonos típusú készülékre való cserénél (nem alakítod át a hálózatot) - tudomásom szerint - nem kell a gázszolgáltató engedélye és ellenőrzése.
A készülék garanciájának érvényesítéséhez sem szokták a gázszolgáltató ellenőrzését kérni, csak olyan szerelővel kell elvégeztetni a cserét, akit a készülék forgalmazója "elismer".

Sec.

A hozzászólás:
greenlak Creative Commons License 2002-10-14 13:36:12 28
Szia Sec!
Nálunk is volt készülék csere a nyáron, de mikor az új készüléket felszereltük a beüzemelést végző szerelő nem kért, sőt még utalást sem tett MEO engedélyre!
Adódik a kérdés akkor én most laikusként helytelenül jártam el?
A gázhálózaton nem történt változtatás egyik készülék le a másik fel.
Előzmény:
second Creative Commons License 2002-10-14 09:58:29 27
Mit mondhatnék?
Semmiben nem értek veled egyet, de jogod van azt gondolni, amit írtál.

Másoknak azért azt javaslom, ne a kis valószínűségű nagy kockázatot válassza!

Sec.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!