Keresés

Részletes keresés

Youme Creative Commons License 2002-10-13 00:10:39 24
:-)
A hozzászólás:
Ciani Creative Commons License 2002-10-12 23:56:44 23
Igazad van, viccre sem érdemes az Inter!

Kibújt a szög a zsákból, kiszsdó! :-)

Előzmény:
Youme Creative Commons License 2002-10-12 23:14:52 22
Dehogynem! :o)

De Bobo és azt Inter nem vicc !

Velük nagyon vigyázzál... !!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!