Keresés

Részletes keresés

Ciani Creative Commons License 2002-10-12 23:56:44 23
Igazad van, viccre sem érdemes az Inter!

Kibújt a szög a zsákból, kiszsdó! :-)

A hozzászólás:
Youme Creative Commons License 2002-10-12 23:14:52 22
Dehogynem! :o)

De Bobo és azt Inter nem vicc !

Velük nagyon vigyázzál... !!!

Előzmény:
Ciani Creative Commons License 2002-10-12 23:04:50 21
Csak a béna Intereseket nem lehet cikizni :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!