|
|
|
|
 |
Ramos_
2002-10-12 22:43:31
|
20
|
ez tényleg igaz pedig nagyon jó csapatok vannak még Spanyolországban és megérdemelnének sokkal több szurkolót lásd Celta, Betis(ilyen topic sincs ha jól tudom),
De Celta topic most már van ha szereted a Vigót nézz be néha |
|
A hozzászólás:
 |
Degec007
2002-10-12 22:28:01
|
19
|
| a Spanyoloknál szinte mindenki a Barcanak vagy a realnak szurkol más csapatot nem is igazán ismernek az emberek:( |
|
Előzmény:
 |
Ramos_
2002-10-10 19:20:52
|
-
|
Én személyszerint Barca drukker vagyok DE ha nem lennék Barcelonás akkor a Celta lenne a kedvenc csapatom! Jelen pillanatban szerintem a legszebben játszó csapat Európában és tele van jobbnál jobb focistákkal!!! szoval hajrá!
a Celta topicnak még bannere sincs ha valaki ért hozzá intézzen lécci |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|