Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2002-10-12 22:43:31 20
ez tényleg igaz pedig nagyon jó csapatok vannak még Spanyolországban és megérdemelnének sokkal több szurkolót lásd Celta, Betis(ilyen topic sincs ha jól tudom),

De Celta topic most már van ha szereted a Vigót nézz be néha

A hozzászólás:
Degec007 Creative Commons License 2002-10-12 22:28:01 19
a Spanyoloknál szinte mindenki a Barcanak vagy a realnak szurkol más csapatot nem is igazán ismernek az emberek:(
Előzmény:
Ramos_ Creative Commons License 2002-10-10 19:20:52 -
Én személyszerint Barca drukker vagyok DE ha nem lennék Barcelonás akkor a Celta lenne a kedvenc csapatom! Jelen pillanatban szerintem a legszebben játszó csapat Európában és tele van jobbnál jobb focistákkal!!! szoval hajrá!
a Celta topicnak még bannere sincs ha valaki ért hozzá intézzen lécci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!