Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2002-10-12 18:25:21 17
Aha köszi remélem segít és lesz bannere ennek a csodás kis csapatnak!!!

Forca Vigo!!!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-10-12 16:49:31 16
Írni, jobban mondva rajzolni kell egyet a moderátornak.De vedd fel a kapcsolatot Youme-vel, ő ebben nagy szakértő.
Előzmény:
Ramos_ Creative Commons License 2002-10-10 22:50:33 15
Nekem is nagy kedvencem Moszti hihetetlen technikás játékos az "orosz cár"

Kár hogy a vb-n sérült volt

Mit kell tenni ha azt akarom hogy legyen bannere a Celta topicnak nem tudod?

előri is köszi Recoba

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!