|
|
|
|
 |
Rianna
2002-10-12 18:04:08
|
479
|
| Majd meséld el feltétlen! Itten kíváncsivá tett, hogy a te edzett idegeide mi volt képes így feldúlni... |
|
A hozzászólás:
 |
KARVALY
2002-10-11 12:18:18
|
478
|
Húúúúúúúúúúúúú, majd szét robbanok!!!!!!!
Még hogy nincs diszkrimináció...
Na most nem írom ide, mi történt, mert azért látom, hogy van olyan, aki próbál javítani a szemétségeken. illetve megvárom az eredményt.
Utánna publikus lesz és sega barátunk szakvéleményét is kérni fogom itt nyilvánosan...
Kibaszott ideges lettem egy perc alatt.
És ezek az én adómból kapják a fizetésüket!!!!!:( |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-10-11 10:50:49
|
477
|
"...már hogy jó barátosném topikját pörgessük egy kicsit:)"
Köszi! :)))
Egyébként írtam neked a Zsibongóba... ugyanez a téma - a fehér kígyó - köszi a pedigrét! :))
Továbbítom óhaj-kérdésedet illetékes-hozzáértő-elvtársamnak (nekem tényleg elvtárs, társ, stb..) :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|