Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Venyerin Creative Commons License 2002-10-11 11:44:03 3
Legalábbis Pentaxos irányból nézve nem egy jó oldal. Tele van tárgyi tévedésekkel és láthatóan olyan véleményekkel, amik legfeljebb hallomáson alapulnak.
Előzmény:
silo11 Creative Commons License 2002-10-07 14:33:46 1
Én ezt a tesztoldalt szoktam nézni.
Láttátok már? Vélemény?
http://www.photozone.de/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!