Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-10-11 10:50:49 477
"...már hogy jó barátosném topikját pörgessük egy kicsit:)"

Köszi! :)))

Egyébként írtam neked a Zsibongóba... ugyanez a téma - a fehér kígyó - köszi a pedigrét! :))
Továbbítom óhaj-kérdésedet illetékes-hozzáértő-elvtársamnak (nekem tényleg elvtárs, társ, stb..) :))

A hozzászólás:
KARVALY Creative Commons License 2002-10-11 10:04:26 476
Javulás nem lesz az tuti:(

Mégegyszer köszi a fehér kígyót, szívességedre adtam hozzá elveszett CITES papírt, ala karvaly expozéban:) Bár nem eredeti, de jó hamisítvány:)
És persze a másik korongod is vár már rád.

Szal nagyon kéne nekem SAXON. Másodsorban Boston érdekel.

köszi üdv karvaly

Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-10-11 09:17:06 475
Elég ilyesztő adatok! :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!