|
|
|
|
 |
Rianna
2002-10-11 10:50:49
|
477
|
"...már hogy jó barátosném topikját pörgessük egy kicsit:)"
Köszi! :)))
Egyébként írtam neked a Zsibongóba... ugyanez a téma - a fehér kígyó - köszi a pedigrét! :))
Továbbítom óhaj-kérdésedet illetékes-hozzáértő-elvtársamnak (nekem tényleg elvtárs, társ, stb..) :)) |
|
A hozzászólás:
 |
KARVALY
2002-10-11 10:04:26
|
476
|
Javulás nem lesz az tuti:(
Mégegyszer köszi a fehér kígyót, szívességedre adtam hozzá elveszett CITES papírt, ala karvaly expozéban:) Bár nem eredeti, de jó hamisítvány:)
És persze a másik korongod is vár már rád.
Szal nagyon kéne nekem SAXON. Másodsorban Boston érdekel.
köszi üdv karvaly |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|