Keresés

Részletes keresés

Kardszárnyú Creative Commons License 2002-10-16 19:01:15 41
Nem olvastam.:(
De tényleg rabjává vál az ember!:))))))))
A hozzászólás:
csogu Creative Commons License 2002-10-11 09:54:23 40
Hihetetlen rabjává tud válni az ember.

Olvastátok, hogy egy 24 éves srác 86 órát játszott és lefordult a székről és meghalt??

Előzmény:
Kardszárnyú Creative Commons License 2002-10-09 19:23:39 39
Köszi!
Ki vagyok a sok rohangálástól, és amíg nem lett ideiglenes netem, addig igencsak volt függőségi hiányom.
De itthon mégis csak jobb.:)És most már netezni is tudok, ami már rámfért.:))))))))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!