|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-10-12 16:49:31
|
16
|
| Írni, jobban mondva rajzolni kell egyet a moderátornak.De vedd fel a kapcsolatot Youme-vel, ő ebben nagy szakértő. |
|
A hozzászólás:
 |
Ramos_
2002-10-10 22:50:33
|
15
|
Nekem is nagy kedvencem Moszti hihetetlen technikás játékos az "orosz cár"
Kár hogy a vb-n sérült volt
Mit kell tenni ha azt akarom hogy legyen bannere a Celta topicnak nem tudod?
előri is köszi Recoba |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2002-10-10 22:31:25
|
14
|
| Szimpatikus csapat a Celta már évek óta,kedvencem Mosztovoj. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|