Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-10-12 16:49:31 16
Írni, jobban mondva rajzolni kell egyet a moderátornak.De vedd fel a kapcsolatot Youme-vel, ő ebben nagy szakértő.
A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2002-10-10 22:50:33 15
Nekem is nagy kedvencem Moszti hihetetlen technikás játékos az "orosz cár"

Kár hogy a vb-n sérült volt

Mit kell tenni ha azt akarom hogy legyen bannere a Celta topicnak nem tudod?

előri is köszi Recoba

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-10-10 22:31:25 14
Szimpatikus csapat a Celta már évek óta,kedvencem Mosztovoj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!