Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2002-10-10 22:50:33 15
Nekem is nagy kedvencem Moszti hihetetlen technikás játékos az "orosz cár"

Kár hogy a vb-n sérült volt

Mit kell tenni ha azt akarom hogy legyen bannere a Celta topicnak nem tudod?

előri is köszi Recoba

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-10-10 22:31:25 14
Szimpatikus csapat a Celta már évek óta,kedvencem Mosztovoj.
Előzmény:
Ramos_ Creative Commons License 2002-10-10 19:20:52 -
Én személyszerint Barca drukker vagyok DE ha nem lennék Barcelonás akkor a Celta lenne a kedvenc csapatom! Jelen pillanatban szerintem a legszebben játszó csapat Európában és tele van jobbnál jobb focistákkal!!! szoval hajrá!
a Celta topicnak még bannere sincs ha valaki ért hozzá intézzen lécci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!